Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája

A Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok „legfiatalabb" gyakorlóiskolája. Gyerekközpontú általános iskola, ahol felkészült pedagógusok foglalkoznak a gyerekekkel, akik megkapják mindazt a tudást, melynek birtokában szinte bármelyik középiskolába biztosan felvételt nyerhetnek. Az iskola Pedagógiai Programja alapján fontos szerep jut a matematika és az idegen nyelv oktatásának, valamint a művészeti és környezeti nevelésnek. Gyakorlóiskolaként félévről félévre számos tanító- és tanárjelölt hallgató tölti itt gyakorlatát.

arany_gyak_db.jpg

4026 Debrecen, Hajó utca 18-20.

Porta: (52) 512-700 / 73933

Fax: (52) 417-830